tvavrupacom  içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, tvavrupa.com@gmail.com  mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

 

Dikkat! Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle tvavrupa.com@gmail.com adresinden iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden kaldırılacaktır.

tvavrupa.com içeriğini bazı internet sitelerine internet kullanıcılarının yüklemiş olduğu içeriklerden sağlayabilmektedir. Sitemiz içerisinde telifinizin çiğnediğini düşündüğünüz veya sizi rahatsız edici zarara uğratıcı içeriği tvavrupa.com@gmail.com adresine ilettiğinizde içerik en geç 2 gün içerisinde sistemden kalıcı olarak kaldırılacaktır.

tvavrupa.com tüm telif ve haklara saygılı yayın yapmayı prensip edinmiştir tüm iletileriniz ile özenle ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz teşekkür ederiz.